cnc-teknik-servis

Hakkımızda

Asya Cnc Takım Tezgahları 20 yılı Aşkın sektörün içerisinde bulunan Genel Müdürümüz Sayın Fatih SÖYLEMEZ’in önderliğinde 2014 Yılında kurulmuş bir firmadır.Kadrosunda Alanında Uzman kişilerden Oluşan bir ekiple yolan çıkan Asya Cnc Takım Tezgahları daima müşteri memnuniyetini ve sorunsuz teknik servis hizmeti ile üretiminizi azami durmasını sağlayacak şekilde cnc teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Cnc Dik İşleme Merkezi Satışı,Cnc Torna satışı,Cnc tel Erezyon satışı Cnc Borwerk Satışı 2.El CNC makina Alım Satımı ve Tüm Bu tezgahları Cnc teknik Servis Cnc Tamir Cnc Bakım Cnc Revizyon Hizmetlerini Uzman Kadrosu İle sorunsuz bir şekilde üstlenmektedir.

Asya Cnc Vizyonumuz

Türkiye Cnc Sektörü Alanında Ulusal bir Marka olmak.Mesleki anlamda Türkiyede örnek bir işletme olmak.İşletmenin sürekliliğini ahlaki yollardan sağlamak için azami gayret sarf etmek.

Asya Cnc Misyonumuz

Dürüst, güvenilir, günün koşul ve gelişmelerine uygun, teknolojiyle dost, uluslararası standartlar paralelinde, sektörde referans alınan bir firma olacak şekilde hedeflerimizi sürekli yükseltmektir.